Член Харківського Антикорупційного Центру Євген Лісічкін працює на екс-регіонала

Борець з корупцією, співробітник Харківського антикорупційного центру, голова політичної партії «ДемАльянс» в Харкові Євген Лісічкін видає себе за патріота України та ярого критика міської влади й Геннадія Кернеса, але це жодним чином не заважає йому вести подвійну, а як недавно з’ясувалося й потрійну гру в усі ворота.

На початку цього року «Громадська справа Харків» вже писала про те, що Євген Лісічкін все ще є членом нині забороненої Комуністичної партії України, і приховує свою співпрацю з першим секретарем Харківського обласного комітету Компартії України Аллою Олександровською, яка зараз перебуває під домашнім арештом. Тоді ж Євген Лісічкін не зміг заперечити «Громадська справа Харків» правдивість даної інформації. Більш докладно можна прочитати за посиланням: https://www.facebook.com/gromadakharkiv/posts/1247465178653707

Сьогодні ж з’ясувався ще один цікавий факт з біографії юного правдоруба. Як виявилося, Євген Лісічкін у 2013-2014 роках працював бухгалтером ТОВ «Спецбудмонтаж-Україна», яке діє в інтересах венчурного фонду «Авантаж-корпорація», кінцевим бенефіціаром якого є позафракційний народний депутат України Анатолій Денисенко. Відзначимо, Анатолій Денисенко вже багато років працює в команді Харківського міського голови Геннадія Кернеса та входить до складу міжфракційного об’єднання «За Харків! За Слобожанщину!».

У телефонній розмові з журналістом «Громадська справа Харків» у ТОВ «Спецбудмонтаж-Україна» підтвердили цей факт та пообіцяли провести перевірку щодо нерозповсюдження інформації, яка стала відома під час роботи Євгена Лісічкіна на посаді бухгалтера.

Відзначимо, Харківський антикорупційний центр неодноразово писав про діяльність ТОВ «Спецбудмонтаж-Україна», яке зайнялося забудовою соснового бору біля «Каравану» (http://anticor-kharkiv.org/rassledovaniya/item/250-otochennya-kernesa-zbiraetsya-zabuduvati-zhuravlivku-pidryadnik-firma-anatoliya-denisenko), будівництвом багатоповерхівок в центрі Харкова, створенням системи економії води за 37 млн грн (https://www.facebook.com/anticor.kharkiv/posts/1732753413667544). А інформацію про роботу компанії Євген Лісічкінотримував безпосередньо на своєму офіційному місці роботи.

Нагадаємо, Харківський антикорупційний центр фінансується через гранти з США та Європи, що можна вважати втручанням у внутрішні справи суверенної держави України. Як стало відомо «Громадська справа Харків» з власних джерел, у 2016 році на функціонування антикору з Європейського фонду підтримки демократії було виділено понад 1,5 млн грн. Середня щомісячна заробітна плата співробітників Харківського антикорупційного центру становить близько 20 тис. грн на місяць. Офіційно у минулому році в ньому значився лише один співробітник — депутат Харківської обласної ради від фракції «Самопоміч» Дмитро Булах, який згідно з декларацією (https://public.nazk.gov.ua/declaration/87144c72-2dcd-411d-a927-7e4d884d7f1c) отримав 162 тис. грн. Але по факту в громадській організації працює близько 10 осіб. Приблизно 1 млн 300 тис. грн витрачено на заробітну плату в конвертах, канцелярське приладдя та … «боротьбу з корупцією». Більш докладно про це «Громадська справа Харків» напише найближчим часом.

А поки скажемо, гроші не пахнуть, що дозволяє наймолодшому борцю з корупцією Євгену Лісічкіну вести потрійну гру, працюючи і на Харківський антикорупційний центр, і на комуністичну партію, і на екс-регіонала.

Лісічкін Євген
Лісічкін Євген
Лісічкін Євген
Лісічкін Євген

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *