Керівник Дніпропетровського УДАРу змушена покинути Україну

olena_udar_dniproКерівник Дніпропетровської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олена Васильченко була змушена виїхати за кордон, рятуючись від кримінального переслідування з боку правоохоронних органів Дніпропетровщини.

Про це йдеться у заяві Васильченко, опублікованій на офіційному сайті Дніпропетровського осередку «УДАРУ».

«У зв’язку з абсолютно необґрунтованим кримінальним переслідуванням я була змушена терміново виїхати за кордон», — заявила Васильченко.

Жінка вважає репресії влади щодо неї наслідком її активної діяльності на посаді керівника обласного осередку партії «УДАР».

«Кримінальне переслідування пов’язане виключно з моєю політичною діяльністю у партії «УДАР». Інших причин розпочинати розслідування відносно мене просто не існує», — зазначила вона, додавши, що не відчула жодної підтримки з боку партнерів по опозиції.

«Усі радикально налаштовані лідери місцевої «Свободи» перебувають за гратами або переховуються від репресій, а дніпропетровська «Батьківщина» взагалі співпрацює з представниками місцевої влади, тобто з намісниками режиму в області», — підкреслила Васильченко.

Вона також пожалілася, що змушена перебувати на території Європейського Союзу у скрутних умовах, без жодної фінансової підтримки.

«Зараз я змушена жити за кордоном за свій рахунок і витрачати свої невеликі заощадження, накопичені протягом останніх десяти років. Я звертаюся до керівництва партії з проханням надати фінансову допомогу на елементарне проживання і харчування», — написала Олена Васильченко.

Більше того, керівниця дніпропетровського «УДАРУ» звернула увагу лідерів партії на несправедливість, яка, на її думку, полягає у різниці між відношенням до неї та до активіста Автомайдану Дмитра Булатова.

«Віталій Кличко надав всю необхідну допомогу пану Булатову, який навіть не є членом нашої партії, в той час як я змушена виживати самостійно та витрачати свої останні заощадження. Інакше, як подвійними стандартами, цю ситуацію назвати не можна. На мою думку, це ганьба для партії, яка декларує демократичні принципи та європейський підхід до політики», — наголосила політик.

Як раніше повідомлялося, ще 29 січня Васильченко повідомила, що за її будинком відбувається спостереження, проте керівництво партії УДАР не приділило цьому факту належної уваги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *