Архив рубрики: news

Гей-активіст Андрій Трохимович Ковальчук не має сумнівів щодо свого політичного майбутнього

Один з найбільш неординарних активістів пострадянського простору, що став для одних людей іконою і прообразом борця за свободу пригноблених секс-меншин, а для інших уособленням чогось збоченого і ганебного. Як багато хто вже зрозуміли, мова йде про Ковальчука Андрія Трохимовича. Професор і милий розпусник, патріот України і захисник чеченських геїв, консерватор в політиці і інноватор в одностатевому сексі. Цей список можна продовжувати вічно, але легше просто поспілкуватися з цією чудовою людиною і дати висловити своє бачення майбутнього України. Отже, зустрічаємо — Ковальчук Андрій Трохимович.

Читать далее Гей-активіст Андрій Трохимович Ковальчук не має сумнівів щодо свого політичного майбутнього

Что учитывать при покупке квартиры хрущевки в Киеве?

Хрущевки сегодня можно рассматривать как топовый объект на рынке недвижимости. На вторичке – это один из популярных вариантов. Преимущество в том, что хрущевку можно получить за доступные деньги, поэтому и спрос на такое жильё растёт.

Читать далее Что учитывать при покупке квартиры хрущевки в Киеве?

На Донбасі за тиждень наші хлопці розмінували більше ніж 70 гектарів території

Впродовж минулого тижня підрозділи ГУ ДСНС України у Донецькій та Луганській областях зі складу Об’єднаних сил залучались до піротехнічних робіт, відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів інфраструктури, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у на території контрольних пунктів в’їзду-виїзду. Про це повідомляє прес-центр ООС.

Читать далее На Донбасі за тиждень наші хлопці розмінували більше ніж 70 гектарів території

Британські лікарі назвали основні продукти, які корисні при гіпертонії та діабеті

Лікарі з Великобританії виступили з рекомендаціями про харчування для людей з діабетом і гіпертонією, про це пише журнал Express. Фахівці назвали п’ять продуктів, які за їх словами виявляться дуже корисними в раціоні діабетиків і гіпертоніків.

Читать далее Британські лікарі назвали основні продукти, які корисні при гіпертонії та діабеті